Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w nowej edycji kursów Legal English dla członków OIRP w Wałbrzychu.

W ubiegłych  semestrach  wielu radców i aplikantów  skorzystało z naszej oferty zajęć, co świadczy o ich wysokiej jakości i przydatności.

Jako anglistka i prawniczka, praktykująca prawo w języku angielskim, dołożyłam wszelkich starań, aby nasze kursy były nie tylko zgodne z najnowszymi wymogami językowymi, ale także aby zapoznać uczestników z aktualną kulturą prawną w obrocie międzynarodowym. Znajomość Legal English otwiera drzwi do lepszego porozumiewania się na arenie międzynarodowej, buduje wiarygodność i profesjonalizm radcy prawnego.

 W tej edycji kursów każdy uczestnik otrzyma w prezencie autorski handbook zawierający wzory pism w języku angielskim. Ten unikatowy zbiór dokumentów stanowi nieocenione wsparcie w codziennej pracy prawniczej.

Członkowie OIRP w Wałbrzychu przy zapisach do 20 lutego bieżącego roku i podaniu hasła „Legal English OIRP Wałbrzych” wraz z numerem wpisu otrzymają 10% rabat.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące programu kursów, krótkie CV prowadzącej zajęcia, oraz opinie uczestników ostatniej edycji.

BrochureLE attorneys-at-law v6

Izabela Konopacka

Radca prawny • mgr filologii angielskiej

izabela.konopacka@kslegal.eu

Menu