Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że zgodnie z inicjatywą radców prawnych zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, przy wsparciu Komisji sportu i rekreacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, powołano niniejszym do życia Sekcję piłki nożnej.

Inicjatywa ma na celu m. in. integrację środowiska radców prawnych skupionego wokół naszej Izby, ale także udział reprezentacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu w turniejach piłki nożnej zarówno na szczeblu regionalnym, jak i krajowym.

Wobec powyższego chcielibyśmy zaprosić wszystkich radców prawnych pasjonujących się tym sportem do udziału we wspólnych treningach, a w przyszłości także w turniejach, reprezentując tym samym barwy naszej Izby. Treningi wstępnie planowane są na terenie miasta Legnicy i/lub Jawora, przy czym informacja o dokładnym miejscu i godzinach treningów pojawi się w odrębnym komunikacie na stronie internetowej Izby, jak i na profilu facebookowym Izby – po uzyskaniu informacji o ilości chętnych i chcących przystąpić do tego projektu.

Informujemy jednocześnie, że koordynatorem sekcji piłki nożnej jest mec. Piotr Wyszumirski, do którego też należy przesyłać swoje zgłoszenia i z którym to należy kontaktować się w celu pozyskania wszelkich informacji w przedmiocie działalności sekcji.

e-mail: piotr@wyszumirski.pl
tel.: 602 644 884

Sekretarz Rady
Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu
Marek Majka

Menu