Krajowa Izba Radców Prawnych z przyjemnością informuje o uruchomieniu nowego narzędzia edukacyjnego dla aplikantów radcowskich – Bazy Wiedzy Aplikanta, dostępnej na platformie szkoleniowej e-KIRP. Jest to unikalne kompendium materiałów wideo z zajęć e-learningowych realizowanych w ramach programu szkoleniowego dla aplikantów radcowskich, gromadzące wiedzę z każdego roku aplikacji w jednym miejscu.

Dlaczego warto korzystać z Bazy Wiedzy Aplikanta?

  • Dostępność 24/7: Ucz się w dowolnym miejscu i czasie, zgodnie z Twoimi preferencjami.
  • Bogaty zakres materiałów wideo: Szeroki wybór tematów, które wspomogą Cię w poszerzaniu oraz utrwalaniu nabytej wiedzy. Każdy aplikant ma dostęp do wszystkich zajęć e-learningowych, niezależnie od roku aplikacji.
  • Wsparcie w procesie nauki: Materiały wideo są doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych zajęć, umożliwiając powtórki oraz dokładne zrozumienie trudniejszych zagadnień. Możliwość dowolnej edycji odtwarzania filmów to znaczne ułatwienie w nauce.

Wierzymy, że opublikowane materiały e-learningowe przyczynią się do jeszcze lepszego przygotowania do kolokwiów, a w dalszej perspektywie również do egzaminu zawodowego.

WAŻNE! Oglądanie materiałów w Bazie Wiedzy Aplikanta nie uprawnia do uzyskania zaliczenia z danego przedmiotu ujętego w planie szkoleniowym Twojej OIRP. Aby uzyskać zaliczenie zajęć, należy przejść do kursu „Zajęcia e-learningowe dla aplikantów radcowskich 2024” i obejrzeć materiał wideo, potwierdzając wymaganą liczbę obecności.

Zapraszamy do korzystania z Bazy Wiedzy Aplikanta i życzymy owocnej nauki.

 

Menu