IX Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Katowicach

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

IX Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 22-24 marca 2024 r. na terenie obiektu sportowego   JASNA 31 w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31, w komfortowej hali tenisowej na trzech kortach, w tym dwa o nawierzchni TOPSLIDE (dywanowej z gumowymi granulkami),  a jeden o nawierzchni profesjonalnej CONFOSPORT (hard core). Ta druga była używana podczas turniejów Davis Cup i Fed Cup .

Istniej możliwość gry na obiekcie rezerwowym z nawierzchnią sztuczna trawa w przypadku większej liczby uczestników.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie singlowe:

– panowie : open, 45+, 55 +, 65+

– panie : open oraz 35+,

a także debel panów, pań i miksty.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek. Reguły rozgrywek określa komunikat turniejowy. Zawodnik może grać tylko w jednej kategorii singlowej.

Losowanie rozgrywek tenisowych odbędzie się dnia 21.03.2024 r. po godzinie 15.00. Informacja o  terminie gry  zostanie przekazana  najpóźniej wieczorem na stronie fb – OIRP w Katowicach oraz wysłana sms–em na numer telefonu zawodnika.

Zgłoszenia do turnieju przez wysłanie formularza na maila recepcja@jasna31.pl  do dnia 11.03.2024 r.

Koszt wpisowego turnieju tenisowego: 350 zł, a aplikanci i studenci prawa 200 zł

W cenie wpisowego każdy uczestnik Turnieju wraz z osobą towarzyszącą na warunkach określonych przez organizatorów, otrzymuje:

– bufet kawowy,  udział imprezie integracyjnej przy DJ-u /piątek/oraz w Player’s Party (sobota – podczas niego poczęstunek oraz seanse z saunerem w wellness & spa) oraz  możliwość zagrania  w turnieju  w badmintona. Uczestnicy będą mieli dostęp również do siłowni wraz z osobami towarzyszącymi na zasadach podanych przez organizatora.

Osoby, które nie chcą brać udziału w turnieju tenisowym, a chciałyby zagrać jedynie  w badmintona, będą mogły skorzystać z ww. atrakcji z osobą towarzyszącą (od soboty) płacą wpisowe za turniej badmintona : 200 zł, a aplikanci i studenci prawa 150 zł.

Turniej badmintona – IX Badmintonowe Mistrzostwa Śląska Prawników – rozpocznie się w sobotę 23.03.2024 r. od godziny 16.00 na hali sportowej obiektu. Przewiduje się kat. open mężczyzn i kobiet, deble   i miksty,  w zależności od ilości zgłoszeń.

Organizator w trakcie trwania Turnieju zaprasza na poczęstunek kawowy w strefie VIP od piątku do niedzieli. W piątek odbędzie się w restauracji na JASNEJ31 impreza integracyjna  przy DJ-u,  a  sobotę po 21.00 odbędzie się Player’s Party  na terenie obiektu sportowego JASNA 31 w strefie wellness i spa. Stroje kąpielowe obowiązkowe! Podczas imprezy nastąpi wręczenie medali dla uczestników turnieju badmintonowego, losowanie nagród oraz zostanie rozegrany turniej siatkówki basenowej.

W trosce o kondycję  uczestników turnieju przygotowano dla nich także smakowity poczęstunek i napoje regenerujące.

W niedzielę odbędzie się na kortach uroczyste wręczenie pucharów i medali dla zawodników turnieju tenisowego. Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych, aplikantów i studentów prawa  zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia 11 marca 2024 roku, do godziny 24.00 poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na maila: recepcja@jasna31.pl

Grający tylko w badmintona zaznaczają tę okoliczność  w formularzu, natomiast tenisiści  nie muszą tego faktu zaznaczać, gdyż ostateczne zapisy do turnieju badmintona będą przyjmowane w sobotę 23.03.2024 r. do godziny 15.30  (na hali, gdzie rozgrywany będzie turniej).

Oto dane konta:

Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0002 6857 4539

Odbiorca: KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
44-100 Gliwice, Sienkiewicza 13  Tytuł przelewu: „turniej tenisowy prawników” , imię i nazwisko

W przypadku gry tylko w badmintona /bez gry  w turnieju tenisowym/ dodatkowo w nawiasie dopisek –„tylko badminton”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy mailowe lub telefonicznie:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; tel. 501-428-799, maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw znajdują się  na stronie internetowej  OIRP w Katowicach

Planujemy jeszcze inne atrakcje, które ujawnimy niebawem.

Wszystkich sympatyków tenisa, a także badmintona zachęcamy do udziału w Turnieju w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a jednocześnie do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej obiektu sportowego JASNA31 w Gliwicach, który gwarantuje najwyższy poziom usług oraz możliwość miłego spędzenia czasu  z całą rodziną.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

Menu