Zaproszenie na Mikołajki Izbowe – 16 grudnia 2023 r. – Zamek Książ

Czy w Izbie wałbrzyskiej listy do Świętego Mikołaja zostały już wysłane? Jeżeli nie, to ostatnia szansa, aby to uczynić, bowiem jak donoszą nam pracowite elfy, Święty Mikołaj zawita ponownie do Wałbrzycha.

Z tej okazji zapraszamy wszystkie (grzeczne) dzieci radców prawnych oraz aplikantów zrzeszonych w naszej Izbie na spotkanie mikołajkowe, które odbędzie się w dniu 16 grudnia 2023 r. (sobota) w Zamku Książ.

W tym czasie Zamek Książ ponownie zamieni się w zimową siedzibę św. Mikołaja! Wspólnie z zamkową Śnieżynką wybierzemy się w podróż po świątecznie udekorowanych komnatach i poznamy ciekawostki związane z historią Zamku Książ, tym razem w wieczornej odsłonie. Jak 100 lat temu święta obchodziła rodzina Hochbergów? Jakie są książańskie legendy? Kogo Daisy zapraszała do świątecznego stołu?

Zapraszamy na 90 minut świetnej zabawy.

W programie dla najmłodszych:

  • bajkowe zwiedzanie Zamku Książ w poszukiwaniu św. Mikołaja w towarzystwie przewodników,
  • duża dawka wiedzy poprzez zabawę, zagadki i pełne humoru scenki odgrywane przez świąteczne postaci,
  • zwiedzanie zamkowych komnat i korytarzy w świątecznej oprawie,
  • możliwość robienia zdjęć w świątecznym anturażu,
  • spotkanie z Mikołajem przy kominku w jednej z komnat zamkowych i oczywiście punkt kulminacyjny – upragnione prezenty…

Wręczenie przygotowanych indywidualnie prezentów przez Mikołaja. Dla każdego dziecka przewidziana jest imienna paczka (alternatywą dla prezentów rzeczowych jest możliwość otrzymania karty podarunkowej EMPIK lub SMYK).

W Izbowych Mikołajkach mogą wziąć udział wszyscy, którzy wierzą w Mikołaja, a warunkiem uczestnictwa jest wpłata na rachunek bankowy Izby (Santander Bank Polska S.A. 17 1090 2271 0000 0001 2949 9337).

Koszt udziału: dziecko – 45 zł, opiekun dziecka (dorosły), który bierze udział w zwiedzaniu – 45 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Planowane godziny wejść na zwiedzanie: I grupa – godz. 16:00, II grupa – godz. 17:00 (informacja o podziale na grupy zostanie przekazana po zakończeniu zapisów).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w grupach zwiedzających prosimy o rozważenie zwiedzania bez opiekunów dla dzieci, które są wystarczająco samodzielne i nie potrzebują asysty dorosłego. Dodatkowo prosimy o zgłaszanie dzieci tylko z jednym opiekunem, bez innych osób towarzyszących, niezależnie od liczby zapisanych dzieci.

WAŻNE!

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wpłatę na konto Izby kwoty odpowiadającej ilości dzieci oraz opiekuna, podając dodatkowo w tytule przelewu: imię, nazwisko oraz wiek dziecka (dzieci), a także imię i nazwisko opiekuna (jeżeli dziecku w zwiedzaniu będzie towarzyszył dorosły).

Wskazanie wieku dziecka jest konieczne z uwagi na różną kategorię paczek przewidzianych dla grup wiekowych. Dla uczestników zainteresowanych otrzymaniem w ramach prezentu karty podarunkowej w tytule przelewu prosimy o dodatkowy dopisek: SMYK bądź EMPIK.

Wpłaty na konto Izby (będące zgłoszeniami uczestnictwa) są przyjmowane do dnia 4 grudnia 2023 r. (poniedziałek).

* * *
Sztab Organizacyjny Św. Mikołaja przy OIRP w Wałbrzychu

Menu