XI Edycja Turnieju Negocjacyjnego dla aplikantów radcowskich

Od 20 stycznia istnieje możliwość rejestracji na XI edycję Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich – Negocjator Roku 2023. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lutego 2023 r. za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej wydarzenia: www.turniej.kirp.pl

Celem turnieju jest doskonalenie wśród uczestników cennych, zwiększających konkurencyjność na rynku prawniczym umiejętności negocjacyjnych, a także propagowanie negocjacji, jako alternatywnej metody rozwiązywania konfliktów, pozwalającej na wykorzystanie rozwiązań uwzględniających faktyczny interes klienta.

Aby zakwalifikować się do I etapu konkursu, każdy z zarejestrowanych uczestników zobowiązany jest przesłać na adres email: admin.kirp@inteligames.eu zaświadczenie o ukończeniu e-learningowego kursu „Analiza transakcyjna, w tym efektywna komunikacja w różnych sytuacjach (wywierania wpływu, dyskusji, przekazywania ważnych informacji, dyskusji)”, dostępnego bezpłatnie na platformie www.e-kirp.pl. Na ukończenie kursu, pobranie z platformy e-learningowej zaświadczenia i dołączenie go do zgłoszenia na stronie turnieju uczestnicy mają czas do 20 lutego do godz. 12.00.

Turniej odbywa się w II etapach i przeznaczony jest dla trzyosobowych zespołów złożonych z aplikantów radcowskich z tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych.

I etap odbędzie się 25 lutego 2023 r. o godz. 12.00 i polega na rozwiązaniu quizu on-line we wskazanym przez organizatora czasie na stronie internetowej turnieju. Cały Zespół rozwiązuje test wspólnie, korzystając tylko z jednego urządzenia (komputera, tabletu, smartfonu), tj. uczestnicy mogą spotkać się i uzupełnić test korzystając z jednego urządzenia lub połączyć się w dowolnej formie ze sobą i wybrać osobę, która będzie wypełniała test w imieniu całego Zespołu.

Do II etapu turnieju – Finału zostaną zakwalifikowane trzy Zespoły, które zajęły od pierwszego do trzeciego miejsca w rankingu. Data Finału ogłoszona zostanie na stronie turnieju do 28 lutego 2023 r.

Finał turnieju polegać będzie na rozegraniu przez każdego z Finalistów gry negocjacyjnej. Nagrodami dla zwycięzców XI edycji turnieju będą:

za zajęcie I miejsca – Puchar Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych oraz nagroda o łącznej wartości nie więcej niż 4500 zł na Zespół, nie więcej niż 1500 zł na każdego członka Zespołu;

za zajęcie II miejsca – nagroda o łącznej wartości nie więcej niż 3000 zł na Zespół, nie więcej niż 1000 zł na każdego członka Zespołu;

za zajęcie III miejsca – nagroda o łącznej wartości nie więcej niż 1500 zł na Zespół, nie więcej niż 500 zł na każdego członka Zespołu.

Wszyscy uczestnicy finału otrzymają również nagrody książkowe.

Regulamin konkursu TUTAJ

UWAGA! W turnieju nie mogą brać udziału osoby, które w jednej z poprzednich edycji były członkami zespołów zakwalifikowanych do finału.

Menu