Bukareszt 21-22.10.2022 r. – Conference for Central & Eastern European Lawyers

Szanowni Państwo,

W imieniu mec. Jolanty Budzowskiej (OIRP Kraków), członkini Zarządu PEOPIL, zachęcamy do zapoznania się z informacją o konferencji PEOPIL w Bukareszcie:

Pan-European Organisation of Personal Injury Lawyers (PEOPIL) jest międzynarodową organizacją prawników z Unii Europejskiej oraz jurysdykcji z całego świata, w tym Stanów Zjednoczonych Ameryki Płn., specjalizujących się w zakresie roszczeń odszkodowawczych za szkody na osobie: spowodowanie rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.

Kilkuset prawników zrzeszonych w PEOPIL reprezentuje wiodące firmy prawnicze ze swoich krajów. Dzięki osobistym kontaktom, wymianie informacji i pogłębianiu wiedzy o prawie i zmianach w jego stosowaniu PEOPIL umożliwia swoim członkom zarówno rozwój osobisty, jak i rozwijanie praktyki prawniczej.

To organizacja inna niż wszystkie: stawia człowieka, jego potrzeby i jego indywidualną sytuację na pierwszym miejscu!

Doroczne spotkania PEOPIL są zawsze wyjątkowym wydarzeniem, a konferencje tematyczne, jak RTA czy medical malpractice, oraz webinary cieszą się nie mniejszą popularnością.

Wspólnym mianownikiem wszystkich konferencji są unikatowe miejsca, w których te wydarzenia się odbywają: stwarzają wręcz wymarzoną okazję, by czas konferencji przedłużyć o kilka dni wypoczynku i zwiedzania.

Już wkrótce, bo w dniach 21-22 października polscy prawnicy będą mieć wyjątkową okazję wzięcia udziału w konferencji, jaka odbędzie się w Bukareszcie – nazywanym Paryżem południa, bałkańskim Chicago lub małym Stambułem. Program tego bezprecedensowego wydarzenia znaleźć można pod adresem:  TUTAJ

Zachęcamy Państwa do udziału w tej konferencji i innych wydarzeniach PEOPIL.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami i do udziału!

Conference for Central & Eastern European Lawyers

 

Menu