Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 czerwca 2022 r. Krajowa Izba Radców Prawnych udostępni wszystkim członkom samorządu radcowskiego, nową platformę szkoleniową e-KIRP (https://e-kirp.pl). Platforma ta umożliwi organizowanie wykładów w czasie rzeczywistym jak również nagrywanie szkoleń z możliwością ich późniejszego odtworzenia. Podczas rejestrowania konta na platformie e-KIRP, konieczne będzie potwierdzenie przynależności do właściwej Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz potwierdzenie danych kontaktowych (adres e-mail). Dodatkowo system wymusi podanie numeru wpisu oraz dwóch losowych cyfr z numeru PESEL.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego oraz wyrażeniu zgody na automatyczną weryfikację, wprowadzone dane zostaną porównane z informacjami figurującymi w systemach ewidencyjnych OIRP.

W związku z powyższym od 15 maja 2022 przestanie funkcjonować dotychczasowa platforma e-learningowa www.e-learning.kirp.pl. Prosimy wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich, o ukończenie rozpoczętych szkoleń i pobranie certyfikatów potwierdzających ich odbycie.

Jednocześnie informujemy, że konta na platformie e-learningowej używane dotychczas, z dniem 14 maja 2022 r. zostaną usunięte. Po tym terminie nie będzie możliwe pobranie certyfikatów z ukończonych na platformie szkoleń.

W okresie przejściowym tj. od dnia 15 maja 2022 r. do 1 czerwca 2022 r., nie będzie możliwości realizowania szkoleń e-learningowych.

 

 

Menu