Koleżanki i Koledzy!

W odpowiedzi na liczne zapytania na ostatnich (wakacyjnych) szkoleniach jednodniowych, informujemy, że w dniach 21 – 23 października br. (czwartek-sobota) organizujemy szkolenie wyjazdowe dla radców prawnych naszej Izby, ale także radców prawnych izb ościennych. Pierwsza i ostatnia szansa w tym roku na uczestnictwo w szkoleniu wyjazdowym w naszej Izbie.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w Hotelu Buczyński Medical & Spa**** w Świeradowie-Zdroju (https://www.hotelbuczynski.com/)

Przewidujemy 16 godzin zajęć, co daje 32 punkty szkoleniowe.

Prelegenci:

  • 21.10 (czwartek) Monika Janus – Przewodnicząca Rady Izby Komorniczej we Wrocławiu, Komornik Sądowy przy SR w Wałbrzychu” ,,Opłaty komornicze, bezzasadne wszczęcie postępowania egzekucyjnego, doręczenia zastępcze przez komornika sądowego”
  • 22.10 (piątek) Wojciech Wójcik – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu: ,,Zagadnienia procesowe, nieprocesowe oraz egzekucyjne hipoteki jako zabezpieczenia wierzytelności. Realizacja uprawnień wierzyciela hipotecznego” oraz ,,Praktyczne aspekty ustalania stanu prawnego nieruchomości w różnych postępowaniach sądowych. Wybrane zagadnienia interpretacji treści ksiąg wieczystych oraz dokumentów geodezyjnych”.

***

Ze względu na obecną sytuację i znaczne obłożenie miejsc hotelowych szkolenie rozpoczynamy zajęciami w czwartek 21.10, o godz. 16.00, a kończymy w sobotę 23.10 po śniadaniu. W sobotę przewidziane są konsultacje z prowadzącymi, o ile jeszcze wystąpią problemy natury prawnej do omówienia.

Uwaga!

Tylko 50 miejsc. Decyduje wpłata na rachunek Izby (podany w stopce strony). Wpłata jest potwierdzeniem zgłoszenia i uczestnictwa! Kto pierwszy, ten lepszy. Wpłaty przyjmujemy do 7 października 2021 r. albo do wyczerpania miejsc.

Odpłatność:
690 zł – miejsce w pokoju dwuosobowym;
880 zł – miejsce w pokoju jednoosobowym.

Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom szkolenia, którzy dokonali opłat, choć jak zawsze w programie uroczysta kolacja przy muzyce DJ (czwartek), a także kolacja grillowa (piątek).

Zapraszamy!

 

 

Menu