Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS) działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, zaprasza radców prawnych i aplikantów do udziału w trzech intensywnych i certyfikowanych weekendowych szkoleniach (weekendowy format umożliwia uczestnictwo osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

  1. Szkolenie Business and Professional Communication in English Made Easy! prowadzone jest przez dwóch native speakerów (USA) i dostosowane jest do praktycznych potrzeb prawników i managerów. Uczestnicy opanują sztukę anglojęzycznej komunikacji profesjonalno-biznesowej oraz nabędą umiejętności niezbędne do skutecznego przeprowadzania spotkań z klientami i konferencji biznesowych, a także do motywowania i rozmów z pracownikami, składania ofert i propozycji, czy też tworzenia służbowych planów (w tym podróży). Ponadto uczestnicy opanują sztukę dyskutowania na temat spraw wynagrodzeń i finansów oraz reagowania na (trudnych) klientów.

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 31 marca (289 PLN).

Business Communication – oferta dla Izb

  1. Szkolenie Występuj z pasją! Czyli jak skutecznie przemawiać prowadzone przez Hannę Wiczanowską – prawniczkę oraz trenerkę i mentorkę z zakresu przemawiania publicznego oraz technik ewaluacji (krytycznej i motywującej oceny wystąpień publicznych). Prowadząca jest Zaawansowanym Srebrnym Mówcą (ACS) oraz Zaawansowanym Brązowym Liderem (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International, a także certyfikowanym trener biznesu. Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą poznać techniki i narzędzia niezbędne do przygotowania oraz wygłaszania skutecznych wystąpień publicznych – przed sądem, w toku negocjacji, w czasie rozmów z partnerami i klientami… i wiele więcej!

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 7 kwietnia (229 PLN).

Występuj z pasją! Oferta dla Izb

  1. Szkolenie Academic Writing in English Made Painless! prowadzone jest przez native speakera/badacza prawa z USA (absolwenta George Mason University) i skierowane jest do przedstawicieli nauk prawnych, którzy chcą opanować sztukę pisania akademickiego w języku angielskim, zrozumieć gramatykę, nauczyć się budowania zdań i wypracowywać swój unikatowy, naukowy styl oraz uniknąć najczęstszych “pułapek badacza”.

Termin aplikowania ze zniżką dla aplikantów i członków izby: 7 kwietnia (259 PLN).

Academic Writing – oferta dla Izb

Więcej informacji na stronie internetowej  CFAS POLAND .

Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w załącznikach.

 

 

Menu